Dil Seçiniz
Telefon
WhatsApp

Hakkımızda

Biz Kimiz ?

Hakkımızda

Türker VIP Dizayn kişiye özel tasarımıyla sektöre yenilikler katarak standart kalıpların dışına çıkan öncü bir firmadır. Hayatınızda olmasını dilediğiniz ve hayal ettiğiniz tasarımları bizimle paylaşarak aracınızın iç ve dış donanım ve özelliklerini teknolojinin son olanaklarından yararlanarak sizlere en etkileyici tasarımları sunuyoruz.

Yılları aşan tecrübemiz, işimize olan tutkumuz ve bilgi birikimimiz ile hayal ettiğiniz VIP araç tasarımlarını gerçeğe dönüştürür, her şeyi en ince detayına kadar planlar, kalite ve konforun iç içe geçtiği bir hizmet sunarız.

Türker VIP Dizayn olarak, üretimin ilk aşamasından itibaren planlanan her şey güvenlik kontrolünden geçer. Çalışma sürecinde mühendislerimiz planlama ve üretim yönetimi bilgilerini kullanır, otomotiv üretim sektöründeki standartlara ve prosedürlere uygun şekilde araç tasarımını uygulamaya geçerler.

Bu çalışma anlayışımızın yanında TSE ve İSO 9001:2015 donanımımızla sadece Türkiye ile yetinmeyip Avrupa başta olmak üzere tüm dünyaya hizmet vermekteyiz.

vip dizayn avcılar, vip dizayn ankara, vip dizayn araçlar, vip dizayn afyon, vip dizayn antalya, vip dizayn arabalar, vip dizayn adana, vip dizayn amasya, vip dizayn bursa, vip dizayn bolu, nano vip dizayn bursa, vito vip dizayn bursa, doktor vip dizayn bursa, batum vip dizayn, balikesir vip dizayn, vip arac dizayn bursa, vip dizayn caravelle, vip dizayn corum, vip car design, caddy vip dizayn, connect vip dizayn, crafter vip dizayn, class vip dizayn, vip dizayn çorum, zorlu vip dizayn çorum, çıkma vip dizayn, çam vip dizayn, vip araç dizayn fiyatları çorum, çorlu vip dizayn, vip dizayn denizli, vip dizayn doblo, vip dizayn düzce, vip araç dizayn diyarbakır, doktor vip dizayn, vip dizayn eskişehir, vip dizayn ertex, vip dizayn elazığ, vip dizayn fiyatları, vip dizayn fiyatları forum 2020, vip dizayn firmaları, vip dizayn fiyatları ankara, vip dizayn fiyatları izmir, vip dizayn fiyatları sahibinden, vip dizayn fiyatları forum 2019, vip dizayn fiyatları bursa, vip dizayn fiyatları trabzon, vip dizayn firmaları istanbul, vip dizayn gaziantep, go vip dizayn, gti vip dizayn, gürcistan vip dizayn, gebze vip dizayn, giresun vip dizayn, dizayn vip gmbh, dizayn vip gmbh ofterdingen, dizayn vip germany, haşhaş vip dizayn, havacık vip dizayn, hilal vip dizayn, vip dizayn ısparta, vip dizayn istanbul, vip dizayn ikitelli, vip dizayn istoç

TÜRKER VIP DESIGN ARAÇ DIZAYN ITHALAT IHRACAT SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI

E-bülten Aboneliği

Haber, Duyuru, ve her türlü gelişmeden haberdar olmak için e-bülten aboneliğini yaptırınız